Ve čtvrtek 4. června proběhlo v Třebíči setkání vedení Oblastní charity se starosty měst a obcí, jeho součástí byla i prohlídka stavby Centra sv. zdislavy, která se chýlí ke konci - od 1. ledna příštího roku zde zahájí provoz. Při té příležitosti zmínila paní ředitelka, že na dofinancování celého projektu chybí Oblastní charitě ještě cca 3 miliony korun.
Na jednání v následujícím týdnu proto rada městyse schválila finanční dar ve výši 50 000,- Kč, kterým Okříšky přispějí k dokončení této významné investice pro sociální služby v celém našem regionu. Navázaly tak zároveň na dar z loňského roku, kdy ke stejnému účelu rada schválila částku 100 000 korun.
Od Oblastní charity Třebíč jsme obdrželi poděkování, které patří všem občanům Okříšek, jejichž pomoc dává naději!


