Poděkování Oblastní charity Třebíč

Profilovka
před 3 hodinami
za finanční dar městyse na dostavbu Centra sv. Zdislavy

Ve čtvrtek 4. června proběhlo v Třebíči setkání vedení Oblastní charity se starosty měst a obcí, jeho součástí byla i prohlídka stavby Centra sv. zdislavy, která se chýlí ke konci - od 1. ledna příštího roku zde zahájí provoz. Při té příležitosti zmínila paní ředitelka, že na dofinancování celého projektu chybí Oblastní charitě ještě cca 3 miliony korun.

Na jednání v následujícím týdnu proto rada městyse schválila finanční dar ve výši 50 000,- Kč, kterým Okříšky přispějí k dokončení této významné investice pro sociální služby v celém našem regionu. Navázaly tak zároveň na dar z loňského roku, kdy ke stejnému účelu rada schválila částku 100 000 korun.

 Od Oblastní charity Třebíč jsme obdrželi poděkování, které patří všem občanům Okříšek, jejichž pomoc dává naději!



Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.

Přihlaste se k odběru zpráv do e-mailu, ať víte o všem důležitém.